FbK - Stadion Nový Bor

Vítejte na stránkách novoborských florbalistů

Rozpis soutěže 06 -07

Rozpis Starší žáci

Soupiska družstva:

Ilavský Karel, Jerie Tomáš, Jiroušek Lukáš, Kamš Jaroslav, Malý Filip, Maté Jiří,

Matička Lukáš, Matička Ondřej, Moravec Tomáš, Petřík Zdeněk, Sviták Milan,  Šauer Jan,

Šperlík Dan, Šperlík Ondřej, Tuček Marek

 

Rozpis utkání Severozápadní přebor starších žáků    2006 - 2007 SSz2 - II
              pořádající oddíl
1. turnaj Sobota        
F001 1 30.9.06 09:00 DDM ELKO Lovosice   USK Slávie Ústí nad Labem SK Bivoj Litvínov B
F002 10:15 FbK Stadion Nový Bor   FbK Rumburk
F003 11:30 FBC Česká Lípa   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F004 12:45 SK Bivoj Litvínov B   FbK Rafani-Kebek Chomutov
           
2. turnaj Neděle        
F005 2 15.10.06 08:00 USK Slávie Ústí nad Labem   FBC Česká Lípa FbK Rumburk
F006 09:15 DDM ELKO Lovosice   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F007 10:30 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FbK Rumburk
F008 11:45 SK Bivoj Litvínov B   FbK Stadion Nový Bor
F009 12:00 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   USK Slávie Ústí nad Labem
F010 13:15 FBC Česká Lípa   DDM ELKO Lovosice
F011 14:30 FbK Stadion Nový Bor   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F012 15:45 FbK Rumburk   SK Bivoj Litvínov B
               
3. turnaj Neděle        
F013 3 29.10.06 08:00 DDM ELKO Lovosice   SK Bivoj Litvínov B FbK Rafani-Kebek Chomutov
F014 09:15 USK Slávie Ústí nad Labem   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F015 10:30 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FbK Stadion Nový Bor
F016 11:45 FBC Česká Lípa   FbK Rumburk
F017 12:00 FbK Stadion Nový Bor   DDM ELKO Lovosice
F018 13:15 FbK Rumburk   USK Slávie Ústí nad Labem
F019 14:30 SK Bivoj Litvínov B   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F020 15:45 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FBC Česká Lípa
               
4. turnaj Neděle        
F021 4 12.11.06 08:00 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FbK Rumburk FbK - Stadion Nový Bor
F022 09:15 DDM ELKO Lovosice   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F023 10:30 FBC Česká Lípa   FbK Stadion Nový Bor
F024 11:45 USK Slávie Ústí nad Labem   SK Bivoj Litvínov B
F025 12:00 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F026 13:15 FbK Rumburk   DDM ELKO Lovosice
F027 14:30 SK Bivoj Litvínov B   FBC Česká Lípa
F028 15:45 FbK Stadion Nový Bor   USK Slávie Ústí nad Labem
               
5. turnaj Neděle        
F029 4 25.11.06 08:00 SK Bivoj Litvínov B   FbK Rafani-Kebek Chomutov FBC Vipers 16. ZŠ Most B
F030 09:15 FbK Stadion Nový Bor   FbK Rumburk
F031 10:30 FBC Česká Lípa   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F032 11:45 DDM ELKO Lovosice   USK Slávie Ústí nad Labem
F033 12:00 FbK Rumburk   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F034 13:15 FbK Stadion Nový Bor   SK Bivoj Litvínov B
F035 14:30 FBC Česká Lípa   USK Slávie Ústí nad Labem
F036 15:45 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   DDM ELKO Lovosice
               
6. turnaj Neděle        
F037 5 10.12.06 08:00 USK Slávie Ústí nad Labem   FBC Vipers 16.ZŠ Most B FbC Česká Lípa
F038 09:15 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FbK Stadion Nový Bor
F039 10:30 SK Bivoj Litvínov B   FbK Rumburk
F040 11:45 DDM ELKO Lovosice   FBC Česká Lípa
F041 12:00 FbK Stadion Nový Bor   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F042 13:15 FbK Rafani-Kebek Chomutov   USK Slávie Ústí nad Labem
F043 14:30 SK Bivoj Litvínov B   DDM ELKO Lovosice
F044 15:45 FbK Rumburk   FBC Česká Lípa
 

7. turnaj Sobota        
F045 7 6.1.07 08:00 DDM ELKO Lovosice   FbK Stadion Nový Bor FbK Rumburk
F046 09:15 FBC Česká Lípa   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F047 10:30 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   SK Bivoj Litvínov B
F048 11:45 USK Slávie Ústí nad Labem   FbK Rumburk
F049 12:00 FbK Stadion Nový Bor   FBC Česká Lípa
F050 13:15 FbK Rafani-Kebek Chomutov   DDM ELKO Lovosice
F051 14:30 FbK Rumburk   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F052 15:45 SK Bivoj Litvínov B   USK Slávie Ústí nad Labem
           
8. turnaj Neděle        
F053 8 21.1.07 08:00 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FBC Česká Lípa USK Slávie Ústí nad Labem
F054 09:15 USK Slávie Ústí nad Labem   FbK Stadion Nový Bor
F055 10:30 DDM ELKO Lovosice   FbK Rumburk
F056 11:45 FBC Česká Lípa   SK Bivoj Litvínov B
F057 12:00 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F058 13:15 FbK Rumburk   FbK Stadion Nový Bor
F059 14:30 USK Slávie Ústí nad Labem   DDM ELKO Lovosice
F060 15:45 FbK Rafani-Kebek Chomutov   SK Bivoj Litvínov B
               
9. turnaj Neděle        
F061 9 4.2.07 08:00 FbK Stadion Nový Bor   FbK Rafani-Kebek Chomutov DDM ELKO Lovosice
F062 09:15 FbK Rumburk   SK Bivoj Litvínov B
F063 10:30 DDM ELKO Lovosice   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F064 11:45 USK Slávie Ústí nad Labem   FBC Česká Lípa
F065 12:00 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FbK Rumburk
F066 13:15 SK Bivoj Litvínov B   FbK Stadion Nový Bor
F067 14:30 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   USK Slávie Ústí nad Labem
F068 15:45 FBC Česká Lípa   DDM ELKO Lovosice
               
10. turnaj Sobota        
F069 10 31.3.07 08:00 FBC Česká Lípa   FbK Rumburk FbK Rafani-Kebek Chomutov
F070 09:15 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FbK Stadion Nový Bor
F071 10:30 USK Slávie Ústí nad Labem   FbK Rafani-Kebek Chomutov
F072 11:45 DDM ELKO Lovosice   SK Bivoj Litvínov B
F073 12:00 FbK Rumburk   USK Slávie Ústí nad Labem
F074 13:15 SK Bivoj Litvínov B   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
F075 14:30 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FBC Česká Lípa
F076 15:45 FbK Stadion Nový Bor   DDM ELKO Lovosice
               
11. turnaj Neděle        
E071 11 15.4.07 08:00 FBC Česká Lípa   FbK Stadion Nový Bor SK Bivoj Litvínov B
E078 09:15 USK Slávie Ústí nad Labem   SK Bivoj Litvínov B
E079 10:30 FBC Vipers 16.ZŠ Most B   FbK Rumburk
E080 11:45 DDM ELKO Lovosice   FbK Rafani-Kebek Chomutov
E081 12:00 SK Bivoj Litvínov B   FBC Česká Lípa
E082 13:15 FbK Stadion Nový Bor   USK Slávie Ústí nad Labem
E083 14:30 FbK Rafani-Kebek Chomutov   FBC Vipers 16.ZŠ Most B
E084 15:45 FbK Rumburk   DDM ELKO Lovosice
Žádné komentáře